Eğitim

Eğitim

      Pınar Kobaş Eğitim, Danışmanlık ve Koçluk olarak şirketlere eğitim hizmetleri sunuyoruz. Verdiğimiz eğitimlerde temel amacımız, bilimsel temele dayalı çalışmalarla daha fazla insanın ruhuna ve hayatına dokunarak işverenlere ve çalışanlara fayda sağlamaktır.

      Sol tarafta yer alan mevcut eğitim programlarımızı inceleyerek kurumunuzda uygulamamızı istediğiniz programla alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz.
        
Küçük yaşlardan itibaren başlayıp son nefesimize kadar olan hayatımızın her aşamasında eğitim vardır. Gerek iş, gerek sosyal, gerek ailemizden çeşitli olaylar karşısında bir şeyler öğreniriz ve bu öğrendiklerimiz sayesinde hayatımız şekillenir. Bu şekillenme, hayatımızın merkezindedir, çünkü tüm yaşantımızı etkiler.

        Bu sebeple Pınar Kobaş Eğitim ve Danışmanlık olarak okullarda, şirketlerde ve platformlarda eğitim organizasyonları yürütüyoruz. Temel amacımız, daha fazla insanın ruhuna dokunarak insanlara maksimum faydayı ve standardı sunmak. Çünkü kendimizin ne kadar farkındaysak, istediklerimize o kadar daha kolay ulaşırız.

        Bu yolda eğitimlerimizi eğitim, seminer, motivasyonel konuşmalar, söyleşi ve bilinçli farkındalık atölyesi olmak üzere 5 farklı kategoriye ayırıyoruz. Eğitim, tam gün ya da bir programla beraber birden çok günü kapsayan standart eğitim sürecidir. Seminer, genellikle 2 saat süren, eğitim gibi tek bir konu üzerinde yoğunlaşılan bir programdır. Motivasyonel konuşmalar, insanların farkındalığını arttırmaya yönelik yapılan tek taraflı konuşmalardır. Bu konuşmalar her ne kadar tek taraflı olsada tüm programlarımızda olduğu gibi etkileşime açıktır. Söyleşi, bir program dahilinde ya da sonrasında temalı ya da temasız soru cevapları da içeren bir tür oturumdur. Bilinçl farkındalık atölyeleri ise, eğitim kategorisine yakın olmakla beraber uygulama içeriğinin daha fazla olmasıyla kendisini ayıran programlarımızdır.

        Sol tarafta yer alan mevcut eğitim programlarımızı inceleyerek kurumunuzda ya da okulunuzda uygulamamızı istediğiniz programla alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim Şirketler İçin Kurumsal Eğitim