Çalışma Sistemim

Çalışma Sistemim

      • Genç yetişkin, yetişkin ve DEHB tanısı almış çocuğu olan anne babalara danışmanlık ve koçluk hizmetleri veriyorum.

      • Çalıştığım alanlardan bazıları: Yetişkinlerde ve genç yetişkinlerde dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu, tükenmişlik sendromu, iş ve yaşama dengesi, stres yönetimi, yetişkin çocuklar, hayatı yönetebilme becerileri, kişisel farkındalık, duyguları yönetme ve ifade edebilme, iletişim sorunları, ilişki sorunları, özgüven sorunu, değersizlik ve yetersizlik, kaygılar, öfke kontrol, suçluluk ve utanç duyguları, geçmişe dair travmalar,depresyon, DEHB'li çocuğa ebeveyn olma ve çocukla sağlıklı iletişim kurabilme

      • Danışmanlık ve koçluk seanslarımın süresi 50 dakikadır. Eğer seansta meditatif bir çalışma yapılacaksa seans süresini 90 dakikaya kadar uzatabilmekteyim.

      • Yetişkin ve genç yetişkin danışanlarımla hangi sıklıkta görüşeceğimizi ve işbirliğimizin ne kadar devam edeceğini danışanlarımın ihtiyaçları belirlemektedir. Sürecin başında çalışmanın kaç ay süreceğini önceden söyleyebilmek mümkün değildir. Anne babalara verdiğim danışmanlık hizmeti ise 8 seansla 12 seans arasında değişmektedir.

      • Danışanlarıma bütüncül yaklaşım yöntemleriyle destek vermekteyim. Bütüncül destek; belirtiler üzerinden çalışan değil danışanları akıl, beden ve ruh olarak ele alıp şifalanmalarına destek olan bir yöntemdir. Bütüncül yaklaşımda bedensel hastalıklar ve ruhsal sorunlar kişinin hayatında bir şeyin yolunda gitmediğini, içsel dengesini kaybettiğini gösterir. Belirtiler birer bilgi taşıyıcısıdır ve bir şeyleri görmemiz için bize mesaj verir. Vermiş olduğum danışmanlık ve koçluk hizmetleri danışanın kendi kendini şifalandırma gücüne saygı duyarak, bu mesajları görmesine ve şifalanmasına destek olur. Meditasyon, nefes çalışmaları, bedensel farkındalık, enerji çalışmaları, bilinçli farkındalık (mindfulness) seanslarımda kullandığım bütüncül yaklaşımlardan sadece bir kaç tanesidir.

      • Türkiye ve İstanbul dışındaki ya da İstanbul'da yaşayan ama trafiğe maruz kalmak istemeyen danışanlarıma Skype üzerinden online danışmanlık ve DEHB Koçluğu hizmeti de vermekteyim.

      • Her seans ücretlidir. 24 saat önce iptal edilmeyen seansın ücreti alınmaktadır.