Enerji Çalışmaları

Enerji Çalışmaları

"Her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir.Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda artık yapacak bir şey yoktur o gerçeklik size ait olur.Bundan başka bir yol yoktur. Bu felsefe değildir.Bu fiziktir."
- Albert Einstein

        Uzm. Psikolojik Danışman Pınar Kobaş'ın enerji çalışmaları ile ilgili ilk deneyimi 21 Aralık 2012'de oldu. O tarihte söylenildiği gibi Maya takviminin bitişi sebebiyle kıyametin kopmayacağına emindi. Ama yine de hem kolektif ölüm korkusundan uzaklaşmak hem de farklı bir bakış açısını deneyimlemek için üç gün süren Touch of Oneness (Birliğin Dokunuşu) adlı enerji çalışmasına katıldı. Beklenti içinde olmadan yaptığı her şey gibi bu da onun için çok güzel bir deneyim oldu. Fakat bir yandan da merak içerisindeydi; bu rahatlamışlık, üstünden yük kalkmışlık ve kendini harika hissetme hissi ne kadar sürecekti? Hayatına başka olumlu yansımaları olacak mıydı? Yoksa bunların hepsi kendi zihninde yarattığı bir kandırmaca mıydı?

        Tüm bu soruların cevabını enerji çalışmasından kısa bir süre sonra almaya başladı. Kendi ağrılarını yavaş yavaş şifalandırmaya başlamanın ötesinde, enerji çalışmasının ona en büyük armağanı bir duygu durumunda takılıp kalmadan merkezinde kalarak sorumluluklarını yerine getirmesine yardımcı oldu. Sonuçtan memnun kalınca enerji çalışmalarına devam etti. İşin güzel tarafı katıldığı her çalışma başkalarına da yardım etmesine olanak sağlıyordu. Yakınlarına yaptığı enerji çalışmalarından olumlu geri bildirimler alınca işin bilimsel tarafını daha çok araştırmaya başladı ve enerji tıbbıyla tanıştı. Bir süre sonra cesaretini toplayarak uyumlandığı enerjileri yaptığı işin içine harmanlamaya başladı. 2013'den beri danışanlarının ihtiyaçları durumunda (enerjilerinin düşük olması, merkezlerinde olmamaları, vb.) onların izniyle Touch of Oneness (Birliğin Dokunuşu), Elohim Işınları, Yaradılış Işınları ve Ki(Çi) enerji çalışmaları ile seans esnasında ve/ veya uzaktan onları desteklemektedir.