Hayatı Yönetebilme Becerileri

Hayatı Yönetebilme Becerileri

      İyi yönetilmiş bir hayat bizi hem hayallerimize götürür hem de hayatımıza huzur, denge ve mutluluk getirir. Kendini ve hayatını yönetebilmek bazılarımız için doğuştan gelen bir yetenek, bazılarımız için de zaman içersinde kazanılan bir beceridir.

      Uzm. Psikolojik Danışman Pınar Kobaş bu beceriyi kazanmak isteyen danışanlarıyla;
            • Gerçekçi hedef belirlemek ve o hedefe ulaşmak için stratejiler geliştirmek,
            • Plan yapmak ve plana uymak, öncelik sıralaması yapmayı öğrenmek,
            • Zamanı verimli kullanmak,
            • Kendini motive etmek,
            • Eyleme geçmek ve
            • Duygularını yönetebilmek konularını çalışmaktadır.

      Hayatı Yönetebilme Becerileriyle ilgili randevu almak için bize 0545 729 55 90 numaralı telefondan, iletisim@pinarkobas.com e-posta adresinden veya bu bağlantıdaki formu kullanarak ulaşabilirsiniz.

        İyi organize edilmiş bir hayat bizi sadece hayallerimize götürmekle kalmaz. Aynı zamanda hayatımıza huzur, denge ve mutluluk da getir. Organize olabilme bazılarımız için doğuştan gelen bir yetenektir, bazılarımızın da zaman içersinde kazandığı bir beceridir.

        Kendini ve hayatını organize etmekte zorlanan danışanlarımıza; gerçekçi hedef belirlemek ve o hedefe ulaşmak için stratejiler geliştirmek, plan yapmak ve plana uymak, öncelik sıralaması yapmayı öğrenmek, zamanı verimli kullanmak, kendini motive etmek ve eyleme geçmek gibi konularda destek veriyoruz. Bu sayede danışanlarımız hem sosyal hayatlarında hem de iş hayatlarında daha başarılı ve huzurlu bir yaşantıya sahip olabiliyorlar.

        Organizasyon becerileri için birebir seans öncesinde ya da sonrasında her türlü aklınıza takılan soruları buradan bize iletebilirsiniz.